KAMIZELKI TAKTYCZNE

 

W tym dziale znajdziesz kilka modeli kamizelek taktycznych, które ze względu na swoją funkcjonalność i wygodę stosowania, znalazły największe uznanie wśród żołnierzy. Wszystkie kamizelki szyte są w systemie taśm MOLLE 25mm. Jest to aktualnie najpopularniejszy na świecie system mocowania wykorzystywany w oporządzeniu wojskowym.

Ze względu na swoją powszechność nie ma problemu z kompatybilnością elementów pochodzących od innych producentów czy z innych państw.

Kam- 01
Kam-01 przód
Kam-01_kieszeń
KAM-01 tył
KAM-01     cena: 290 zł ( cena nie obejmuje pasa)
Pełna kamizelka wykonana z podwójnej tkaniny poliestrowej, podszyta siatką dystansową poprawiającą wentylację. Posiada dwie duże kieszenie wewnątrz paneli oraz zintegrowaną kieszeń na broń krótką. Możliwość wykonania panelu tylnego w całości z siatki konstrukcyjnej w celu zapewnienia większego komfortu termicznego w warunkach letnich.
Kamizelka_100_przód
Kam_100_kieszeń
KAM 100 bok
Kam_100_tył
Kamizelka przód wz. 93
Kamizelka wz. 93
KAM 100 bok 1
KAM-100  cena: 400 zł (kamizelka + pas)
Jest zmodyfikowaną wersją KAM-01, została skrócona o ok. 5 cm w celu zrobienia miejsca na pas panelowy PM-01. Dodatkowo panel tylny wykonanym jest z siatki konstrukcyjnej, zapewniającej wentylację pleców. Istnieje możliwość noszenia samego pasa, który podczepiony jest za pomocą klamer. 
Kamizelka taktyczna
Kamizelka taktyczna
Kamizelka taktyczna
KAM-02    cena: 230 zł ( nie obejmuje pasa)
 
Kamizelka z obniżonymi panelami przednimi
i małym panelem tylnym.
Wykonana z podwójnej tkaniny, podszyta
siatką dystansową. Posiada dwie kieszenie
w przednich panelach.
Kamizelka taktyczna
Kamizelka
Kamizelka taktyczna
Kamizelka
KAM-03   cena: 245 zł ( nie obejmuje pasa)
Kamizelka typu lekkiego. Wykonana w całości z bardzo wytrzymałej siatki konstrukcyjnej. Przednie panele posiadają wewnętrzne kieszenie. Regulacja obwodu za pomocą sznurków.